Oficjalna strona zespołu

 

Paweł Tur - gitara, wokal

 

  Na gitarze gra właściwie od dziecka... Instrumentalista jakich mało. Doskonała technika, lekkość gry to cechy charakterystyczne dla najlepszych muzyków. Styl gry gitarzysty przez wielu porównywany do Jana Borysewicza. Gra dynamicznie, lekko. Agresywnie oraz delikatnie zarazem. Tak jak najlepsi. Oprócz gry na gitarze, muzyk również śpiewa. Umiejętność łatwego oraz szybkiego komponowania muzyki do gotowych tekstów to cecha charakterystyczna muzyka. Jest autorem kilkudziesięciu kompozycji dla zespołu Centrala 57, z którą wydał kilka dużych płyt.

Rafał Krzywosz - gitara basowa

 

  Najmłodszy muzyk w zespole. Student Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie gitary basowej. Rafał, pomimo wieku jest już doświadczonym muzykiem grającym wcześniej w kilku różnych projektach. Obecnie, od 10 kwietnia 2017 r., basista Centrali 57.

Wojtek Sitnik - perkusja

 

  Rockowy mocny sound to jego znak rozpoznawczy, tak jak i uśmiech , który nigdy nie znika. Wojtek współpracował z takimi artystami jak Ewelina Lisowska, Jula, e.p.i.c, KNOW oraz wieloma innymi.  Od 18 sierpnia 2014 r. dołączył do stałego składu Centrali 57.

BIOGRAFIA - OBECNIE

WSTECZ

COPYRIGHT 2013-2020 © by Wojciech Nowak

COVER PHOTO © by Grzegorz Buśko

ALL RIGHTS RESERVED Unauthorized copying prohibited

 

 

 

 

Booking koncertów

 

paweltur@centrala57.com.pl

 

 

 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zobacz także

paweltur.pl